10 день. Закрытие 1 сезона пришкольного лагеря «Жалын».

Күн, жаз, балалардың күлкісі, демалыс - барлық оқушылардың сүйікті уақыты. «Жалын» мектеп жанындағы лагерінің 1 маусымының жабылу күні өтті. Мектеп лагері 5 маусымнан 16 маусымға дейін жұмыс істеді, онда 7 жастан 10 жасқа дейінгі әр түрлі жастағы 100 бала демалды. Тәрбиешілер түрлі конкурстар мен спорттық іс-шаралар өткізді, мектеп мұражайларына мәдени-ойын-сауық жаттығуларын өткізді.

16 маусымда «Жалын» жазғы мектеп сауықтыру лагерінің 1 ауысымының жабылуы өтті. Барлық ауысым барысында балалар әртүрлі оқиғалардың калейдоскопына қатысты. Әр келесі күн бұрынғыға ұқсамады және жарқын әсерлерге, қарым-қатынасқа және қызықты адамдармен кездесуге толы болды.

Ауысымның соңғы күні дәстүр бойынша лагерьдің ең белсенді балаларын марапаттаудан басталды. Тәрбиешілер балаларға жақсы көңіл-күй, жазғы демалыстың тамаша жалғасы, сергектік пен зор денсаулық тіледі.

Солнце, лето,  детский смех, каникулы – это самая любимая пора всех школьников. Незаметно пролетело время. Наступил день закрытия 1 сезона пришкольного лагеря «Жалын». Наш лагерь работал с 5 июня по 16 июня, отдохнули в нем 100  детей разного возраста от 7 до 10 лет. Воспитателями проводились различные конкурсы и спортивные мероприятия, не были забыты и культурно-развлекательные выходы в школьный музеи.

16 июня прошло закрытие смены летнего пришкольного оздоровительного лагеря «Жалын». В течение всей смены ребята были вовлечены в калейдоскоп различных событий. Каждый следующий день был  непохож на предыдущий и  наполнен яркими впечатлениями, общением и встречами с интересными людьми.

Последний день смены начался по традиции с линейки, где прошло награждение самых активных детей лагеря. Воспитатели пожелали ребятам хорошего настроения, отличного продолжения летних каникул, бодрости духа и крепкого здоровья.