2 день лагеря "Жалын" – Time Kids

№ 116 ЖББМ КММ-дегі Жалын" мектеп лагері жұмысының екінші күні қызықты әрі қарбалас болды. Желіде балалар алдағы күнге арналған жұмыс жоспарымен танысты. Біздің лагерьдің таңы мектеп ауласында дәстүрлі музыкалық жаттығулардан басталды.

Таңертеңгілік жаттығудан кейін жоспар бойынша бүгінгі таңда "TIME KIDS" антикафесінде экскурсияға саяхат ұйымдастырылды. Балалар тәрбиешілермен уақытты пайдалы және қызықты өткізуге барды.

Балалар әртүрлі үстел және компьютерлік ойындар ойналып, музыкалар тыңдалдып басқа балалармен уақыттарын өткізді. Көптеген жаңа, қызықты және ерекше заттарды біліп уақытты тиімді өткізді.

Антикафеге экскурсия таза ауада ойындармен аяқталды.

Второй день работы школьного лагеря «Жалын» в КГУ ОШ № 116 был интересным и насыщенным. На линейке дети ознакомились с планом работы на предстоящий день. Утро нашего лагеря  началось с традиционной музыкальной зарядки на улице.

После утренней зарядки, по плану на сегодняшний день был организован поход на экскурсию в антикафе «TIME KIDS». Где дети отправились проводить время полезно,увлекательно с воспитателями.

Дети играли разные настольные и компьютерные игры, слушали музыку, общались с другими ребятами. Много нового,интересного и необычного дети повстречали в этом походе в антикафе.

Поход в антикафе завершился играми на свежем воздухе.