3 день – “The day of languages in summer camp»

Бүгін лагерь ауысымының үшінші күні. Бүгінгі лагерь өте белсенді өтті, балалар жігерлендіретін және қуаттандыратын таңғы жаттығудан бастады, онда балалар күні бойы қуаттанып, жақсы энергиямен қуатталды. Әрі қарай этика нормалары, мәдени мінез-құлық ережелері туралы айтылды.

Бүгін тілдер күні болды - “The day of languages in summer camp». Сабақ қазақ және ағылшын тілдерінде өткізілді.

Бірінші күні оқушылармен «қарым-қатынас» тақырыбы бойынша сабақтар өткіздік. Дәстүрлі сәлемдесуден кейін балалар жазғы демалыстарын қалай өткізетіндері туралы әңгімелесті. Балалар белсенді түрде ұсыныстар жасады.

Балалар барлық тапсырмаларды өте жақсы орындады. Түскі ас кезінде олар бірінші, екінші және десертті қуана жеді. Күнді қорытындылағанға дейін барлық отрядтар сыныптарды безендірумен белсенді айналысты. Күндізгі жиында балалар өздерінің лайықты ұпайларын алды.

Сегодня третий день нашей лагерной смены. Сегодняшний день лагеря прошёл очень активно - начали с энергичной и бодрящей зарядки, на которой дети взбодрились и зарядились положительной энергией на целый день.  Далее поговорили о нормах этики, правилах культурного поведения.

Сегодня был день языков – “The day of languages in summer camp». Занятие проводилось на казахском и английском языках.

В первый день с учащимися мы проводили занятия по теме «Общение». После традиционного приветствия, ребята рассказывали о том, как они проводят свои летние каникулы. Дети активно составляли предложения.

Со всеми заданиями дети справились на отлично. За обедом с удовольствием съели и первое, и второе, и десерт. До подведения итогов дня все отряды активно занимались оформлением комнат. На дневной линейке ребята получили свои заслуженные баллы.