1 день лагеря -"День знакомств".

Лагерьдің 1 күні - "танысу күні". Күн лагерь ауысымының ашылуына арналған салтанатты жиында ҚР Әнұранын орындаудан басталды. Мереке мектеп ауласында басталды, әндер, билер шырқалды, мұның бәрі мерекелік көңіл-күй сыйлады.

Оқушылар жасақ бойынша бөлінді, ойын бөлмелері бойынша бөлінді, жұмыс режимімен танысты, сондай-ақ лагерьде демалушыларға қауіпсіз жүріс-тұрыс ережелері бойынша нұсқаулық өткізілді.

Лагерьдің алғашқы ашылу күнінде отрядтарды біріктіру, көшбасшылық қасиеттерді анықтау бойынша ойындар өткізілді. Балалар отрядта бір-бірімен танысып, өздері туралы, хоббиі туралы,бос уақытында не істегенді ұнататыны туралы әңгімелесті. Отрядтарда балалар тәрбиешілермен бірлесіп отряд бұрыштарын рәсімдеді.

1 день лагеря -"День знакомств". День начался с исполнения гимна РК на торжественной линейке, посвященной открытию лагерной смены.  Праздник начался на школьном дворе, звучали песни, танцы, всё это  создавала праздничное настроение.

Учащиеся были разделены по отрядам, распределены по игровым комнатам, ознакомлены с режимом работы, также проведён инструктаж отдыхающих в лагере по правилам безопасного поведения.

В первый день открытия лагеря были проведены игры по сплочению отрядов, выявление лидерских качеств. Ребята знакомились друг с другом в отряде, рассказывали о себе, о своем хобби,чем они любят заниматься в свободное время.  В отрядах дети совместно с воспитателями оформили отрядные уголки.

Похожие публикации: